• Letné prázdniny

• Pedagogický zbor ZŠ Blatné Remety želá svojim žiakom a rodičom krásne prežitie letných prázdnin a dovoleniek. Dovidenia v septembri.

Letné prázdniny trvajú od 1. júla 2023 do 31. augusta 2023. Nástup do školy v novom školskom roku 2023/2024 je 4. septembra 2023.

• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023

• V piatok 31. júna 2023 si žiaci našej školy odniesli dlhoočakávané koncoročné vysvedčenie. Za nami je ďalší školský rok naplnený usilovnou prácou, starosťami, ale i radosťami. Za výborné výsledky boli ocenení žiaci,    ktorí úspešne reprezentovali našu školu a ktorí dosiahli v tomto školskom roku výborný prospech.

• Svetový deň bez tabaku

• Fajčenie je viac než iba zdravotný problém. Cigareta nie je ozdobou vašej osobnosti. Móda fajčenia je už stará, prestáva sa nosiť. Nefajčením pomáhate nielen sebe, ale aj svojmu okoliu. Aj naši žiaci sa v tento deň naučili, že každý z nás je zodpovedný za svoje zdravie. Cez zážitkové aktivity, ktorých poslaním bolo zamyslieť sa nad škodlivými účinkami fajčenia poukázali na veľa iných možností, po ktorých môžu žiaci siahnuť namiesto fajčenia.