• METODICKÝ DEŇ V ŠKOLE ZŠ BLATNÉ REMETY

• Dňa 26.10.2023 sa v priestoroch školy ZŠ Blatné Remety konal metodický deň pre vedúcich MZ a PK v základných školách v pôsobnosti Spoločného školského úradu Vinné. V spolupráci s krajským pracoviskom NIVAM v Košiciach na metodickom dni lektorovali RNDr. Slávka Ropeková /Aktivizácia žiakov prostredníctvom digitálnych nástrojov/ a Mgr. Štefánia Kudlíková /Metódy aktívneho učenie sa žiakov zamerané na rozvoj čitateľskej gramotnosti/. V mene riaditeľa školy ďakujeme aj sponzorom podujatia projektu Globe, spoločnosti Slovnaft a celému pedagogickému zboru a ostatným zamestnancom ZŠ Blatné Remety za výborne zorganizované podujatie.

• JESEŇ NA NAŠEJ ŠKOLE

• Prišla k nám jeseň a spolu s ňou sa do jesenného šatu obliekla aj naša škola. V rámci októbra nám takto vyzdobili školu šikovné ruky a nápady našich detí a pedagógov.

• Oznam

• ROZHODNUTIE O OBMEDZENÍ PREVÁDZKY A PODMIENOK ŠKOLSKÉHO VYUČOVANIA VO VŠETKÝCH TRIEDACH ZÁKLADNEJ ŠKOLY

• Projekt GLOBE pokračuje

• V tomto školskom roku 2023/2024 opäť pokračujeme v projekte Globe. So žiakmi II. stupňa budeme robiť pozorovania oblohy, určovanie zrážok, sledovanie  teploty vzduchu.....

Pod vedením pani učiteľky Schwarzovej a Čigášovej.

• EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV

• Koniec septembra sa na „starom kontinente“ už tradične spája s oslavami Európskeho dňa jazykov, ktorý si pripomíname 26. septembra. Aj my sme si spolu s deťmi tento deň pripomenuli aktivitami s vyučujúcimi cudzích jazykov, ktoré sa učia na našej škole.V školskej kuchynke sme si upiekli čokoládový brownies a uvarili ruský čaj. Tieto chvíle sme si spríjemnili aj spevom anglických a ruských piesní.