• Ľúbim kvety, ľúbim vtáčiky,

každú hračku maličkú,

lež najväčšmi zo všetkého

ľúbim svoju mamičku.

Máj je mesiacom lásky a možno preto v tomto mesiaci oslavujú svoj sviatok naše mamičky, ktoré sú stelesnením najväčšej ľudskej lásky. Aj naši žiaci vyjadrili svoju lásku mamičkám vytvorením krásnych pozdravov.

• Farebný svet Zemplína

• Žiaci našej školy sa zapojili do 4. ročníka detskej výtvarnej súťaže Farebný svet Zemplína. Súťaž je zameraná na výtvarné stvárnenie prírodných a kultúrnych skvostov Zemplína a zaujímavých ľudí tu žijúcich. Do okresného kola postupujú práce týchto žiakov: Kevin Horváth (2.A), Erika Gunárová (3.A), Dávid Sliško (3.A), Peter Sliško (7.A), Daria Kellner (7.A).

• OZNAM

• Pri dnešnom nahlásení bomby na školách, sme aj my evakuovali našu školu z dôvodu hrozby bombového útoku. Po kontrole areálu a budovy v spolupráci s PZ SR na našej škole sa žiadna bomba nenachádzala.

Žiaci, zamestnanci aj škola je v poriadku a vo štvrtok pokračujeme vo vyučovaní.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľ Základnej školy, Blatné Remety 98 udeľuje žiakom riaditeľské voľno v dňoch od 2.5. - 3.5.2024. Riaditeľské voľno bude udelené z dôvodu vzdelávania pedagogických zamestnancov.