• Čarokrásna jeseň

• Čarokrásna jeseň očarila žiakov našej školy svojimi farbami a ich šikovnosťou a tvorivosťou vznikli v týždni od 11.10. - 15.10.2021 rôzne výtvarné práce, ktorými skrášlili interiér školy a svoje triedy. Stvárnené čaro jesene si môžete pozrieť vo fotogalérii.

• Najkrajšia tekvica

• V dňoch od 11. 10. - 15.10.2021 sa uskutočnila na našej škole súťaž Najkrajšia tekvica. Do súťaže sa zapojili žiaci 1. - 4. ročníka a vytvorili krásne práce, ktoré si môžete pozrieť vo fotogalérii. Všetky tekvice boli krásne, takže boli odmenení všetci žiaci, ktorí sa do tejto súťaže zapojili. Za svoje práce dostali sladké odmeny.

• Slávik Slovenska 2021

• Na našej škole sa uskutočnilo školské kolo celoštátnej speváckej súťaže detí a mládeže v interpretácii  slovenskej ľudovej piesne SLÁVIK SLOVENSKA. Naši žiaci súťažili v dvoch kategóriách. Trojčlenná porota zhodnotila výkon našich „ slávikov“ a rozhodla takto:

Prvá kategória :

1. miesto Milan Balog 4.A

2.miesto Pavol Cifra 3.A

3.miesto  Zuzana Beňaková , Erika Gunárová, Klaudia Gunárová 1.A

Druhá kategória :

1. miesto Eduard Ďuraško 7.A

2. miesto  Vanesa Kirvejová 5.A

3. miesto  Jozef Gábor 9.A

Víťazi školského kolo postupujú do okresného kola .

Gratulujeme!

• Deň úsmevu

• Žiaci prvého stupňa si Deň úsmevu pripomenuli tvorením smajlíkov. Tento deň je určený na dobré skutky, dobrú náladu a na pochopenie sily úsmevu, ktorý robí naše dni krajšími. Kreslením, maľovaním a strihaním smajlíkov žiaci poslanie tohto dňa naplnili a úsmevy nielen rozdávali, ale aj vo veľkom množstve prijali.